Години роботи: з 10-00 до 18-00
Можливість купівлі Б/У стартерів та генераторів.

$0.00 0 грн.

Повернення та обмін товару

ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ
ПРОТЯГОМ 14 ДНІВ ВІД ДАТИ ПРОДАЖУ.
 
Для повернення товару необхідно заповнити електрону Форму повернення. Інформація про відправку автоматично надійде до відділу повернень Rotor Group, після чого буде опрацьована на протязі 7 робочих днів. Статус повернення можна дізнатися безпосередньо у менеджерів компанії Rotor Group. Оплату за послуги перевізника здійснює клієнт.
 
ОБОВ’ЯЗКОВА УМОВА
ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ:
 
Збереження заводської упаковки і товарного вигляду виробу, комплектації, наклейок, лейблів. Запчастини зі слідами установки або експлуатації поверненню не підлягають. У випадку недотримання вищезазначених умов, відшкодування вартості товару буде не повним!
 
1. Товар, привезений під замовлення поверненню та обміну не підлягає.
2. Претензії, пов'язані з порушенням або пошкодженням упаковки при транспортуванні, комплектацією, втратою товарного вигляду, приймаються в термін 1 (один) день після отримання товару.
3. Питання рекламації не розглядаються по наступних позиціях: реле - регулятори генератора, діодні мости генератора, втягуючи реле стартера, модулі запалювання.
4. У разі недотримання умов повернення товару ми залишаємо за собою право відмовити у розгляді рекламації або повернення.